Difuzinė Juosta Polikarbonato Sandarinimui Multifiol Super Kaina

Prekybos centras VEDRANA
Liepkalnio 35a Vilnius
PRISTATYMO PASLAUGA VISOJE LIETUVOJE
Super akcija
Titulas Gazelė pažymi, kad UAB Vedrana yra viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir spačiausiai besivystančių įmonių Lietuvoje

Titulas "Gazelė" pažymi, kad UAB Vedrana yra viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir spačiausiai besivystančių įmonių Lietuvoje

polikarbonatas akcija vilniuje

Ventiliacinė juosta Antidust AD3438

Kaina: rulonas 33 m - 25€
Plotis 38mm. Rulone 33m. 

Skirta 10 ir 16mm storio polikarbonato plokščių kanalams sandarinti. Sandarinama ta plokščių pusė, kuri yra žemiausia nuolydžiui. Užsandarindama polikarbonato plokščių galus, juosta neileidžia nešvarumams patekti į plokščių vidų, o susikaupusią rasą ar vandenį pašalina per garams pralaidžią vietą. Polikarbonato plokštės išlieka švarios ir kokybiškos, galuose neleidžiant susidaryti sąlygoms veistis dumbliams ir žaliuoti. Jūsų šiltnamis atodys estetiškai daugelį metų.

Ventiliacinė juosta Antidust AD3438 kainaVentiliacinė juosta Antidust AD3438 kaina Ventiliacinė juosta Antidust AD3438 kaina
 
Taip atrodo danga neužsandarinta sandarinimo ir ventiliacinėmis juostomis.

Ventiliacinė juosta Antidust AD3438 kaina

 

VIDEO

Video parodytas skirtumas tarp originalios Antidust juostelės ir neoriginalios kito gamintojo juostos. Neoriginalios juostelės paprastai būna pigesnės ir neefektyvios. Jos neatlieka savo funkcijos ir yra bevertės.

 

SANDARINIMO JUOSTA ANTIDUST G3638

Kaina: rulonas 33 m - 15€
Plotis 38mm. Rulone 50m.

Skirta 10 ir 16mm storio polikarbonato plokščių kanalams sandarinti. Sandarinama ta plokščių pusė, kuri yra aukščiausiai nuolydžiui. Užsandarindama polikarbonato plokščių galus, juosta neileidžia nešvarumams patekti į plokščių vidų iš viršaus.

 
Sandarinimo juosta Antidust G3638 kainaSandarinimo juosta Antidust G3638 kaina Sandarinimo juosta Antidust G3638 kaina
 

Taip atrodo danga neužsandarinta sandarinimo ir ventiliacinėmis juostomis.

Sandarinimo juosta Antidust G3638 kaina

VIDEO

Video parodytas skirtumas tarp originalios Antidust juostelės ir neoriginalios kito gamintojo juostos. Neoriginalios juostelės paprastai būna pigesnės ir neefektyvios. Jos neatlieka savo funkcijos ir yra bevertės.

 

Multifoil AntiDUST gaminama iš specialiai atrinktos neaustinėsmedžiagos, kuri yra apdorota, padengta specialiu biocidų junginiu ir perdirbtaį įvairius juostos formatus. Taip gaunamas produktas siūlo kokybišą irilgalaikę apsaugą nuo įvairių kenkėjų.

Multifoil AntiDUST juostos filtras turi unikalų paviršių, kurisskatina sparčiai pašalinti iš plokštės susidariusį kondensatą, užkerta keliąsusidaryti dumbliams, grybeliui, neleidžia dulkėms ir vabzdžiams patekti į josvidų. AntiDUST juosta padeda išlaikyti plokštėms optinį skaidrumą per visądaugiasienio polikarbonato plokštės garantinį laikotarpį ir jam pasibaigus.

Daugumoje pigių kvėpuojančių juostų gamyboje yra naudojamasneaustinis polipropileno audinys arba folija. Šios medžiagos neturi ypatingųsavybių, jos įprastai turi tik dvi juostas klijų ir parduodamos be jokiopapildomo apdorojimo, kuris turėtų suteikti juostai kvepavimą, apsaugą nuoįvairių oro sąlygų, taip būtiną kanalinio polikarbonato plokštėms.

 Multifoil Antidust juosta yra viena iš efektyviausiųapsaugos būdų daugiasienėms polikarbonato plokštėms.

Kodėl kondensacija daugiasienių polikarbonato plokštėsesudaro didelę problemą?

Kondensacija yra natūralus reiškinysdaugiasienėms polikarbonato plokštėms dėl santykinės atmosferos drėgmės.Vandens garai natūraliai susiformuoja, kai plokštė yra veikiama šiltesniopaviršiaus. Šie vandens garai susijungia į skystį. 

Multifoil AntiDUST juostos filtras turi unikalų paviršių, kuris skatinasparčiai pašalinti iš plokštės susidariusį kondensatą ir taip pat neleidžiapatekti kitiems teršalams į jos vidų. 

Kondensacija yra dumblių ir grybelių susidarymo priežastis, kadangi jiemsgyvuoti reikalingas vanduo. Kuo greičiau jis yra pašalinamas, tuo greičiau yraužkertamas kelias dumblių ir grybelių atsiradimui. Daugeliskitų užbaigiamųjų juostų neturi tokios filtrų sistemos, tokiu būdu sukuriasąlygas dumblių, grybelio gyvavimui.

Ar kvėpuojančią juostą reikia naudoti abiejuose plokščiųgaluose?

Taip, tai daryti būtina. Viršutinę plokštėsdalį užklijuokite su G3600 juosta, o apatinę dalį su AD3400 ar AD4500kvėpuojančia juosta. Kartais juosta neklijuojama, bet tada kyla grėsmė plokštėspažeidimui ir estetiniam vaizdui. Tačiau naudojant plokštes šlaitinių stogųįrengimui, kvepuojančią juostą yra butina klijuoti iš abiejų galų.

Kodėl tiesiog neužsandarinus plokščių galų ir taipneleisti kondensatui patekti į vidų?

Daryti tyrimai atskleidė neįprastųreiškinių, susijusių su kanalinio polikarbonato plokštėmis. Buvo pasiūlyta abukanalinio polikarbonato galus užsandarinti, siekiant pašalinti kondensacijosproblemą. Praktiškai buvo įrodyta, kad užsandarinus kanalinio plikarbonatoplokštės galus, kondensacijos problema nebuvo išspręsta. Tolesni tyrimaiparodė, kad net jei kanalionio polikarbonato plokštės buvo užsandarintos beveikvakumo sąlygose, vis dar buvo randama kondensato.

Padaryta išvada, kad kanalinio polikarbonato paviršius elgėsi kaip pusiau laidimembrana ir vandens garų patekimas į plokštę yra galimas. Taigi naudojantAntiDUST juostą, kondensatas neužsibūna plokštėje ir yra greitai pašalinamas išjos.

Kodėlreikia naudoti Multifoil AntiDUST juostą?

Yra potencialių problemų tokių, kaip dulkės, dumbliai, grybelis,vabzdžiai, kondensacija ir t.t., kurie gali turėti įtakos kanaliniopolikarbonato estetinei išvaizdai ir gyvavimo laikui. Multifoil AntiDUST juostayra pažangiausia ir visiškai integruotos apsaugos sistema kanaliniopolikarbonato vartotojams. Bendradarbiaujant su gamintojais, tokiais kaipSABIC, kartu yra daromi tyrimai, kurie žymiai pagerina lapo gyvavimo laiką pergarantinį terminą ir jam pasibaigus.

KodėlMultifoil AntiDUST juostos yra brangesnės už ekonominės klasės juostas?

Netikslinga yginti Multifoil AntiDUST kvėpuojačią juostą suekonominės klasės juosta. Ekonominės klasės kvėpuojanti juosta dažniausiagaminama iš neaustinio polipropileno audinio, kuri yra laminuojama su dviejomislipniomis juostomis. Neaustinė polipropileno medžiaga dažniausia yra naudojamažemdirbystėje arba sodininkystėje. Tai tikrai nėra pakankama apsauga nuoivairių organizmų, kurie kenkia kanalinio polikarbonato plokštėms. Todėl tokiosjuostos turi būti vengiama. 

Naudojamos specialiai atrinktos neaustinės medžiagos kaip pagrindiniskomponentas, kartu su AntiDUST juosta, tuo tarpu, kai ekonominės klases juostosneaustinė medžiaga jau yra galutinis produktas. Multifoils neaustinė medžiagayra tvirtinama pagal specialia formulę sukurtais klijais, kurie yra visiškainekenksmingi kanaliniui polikarbonatui. Jie užtikrina puikų paviršių sukibimą,yra atsparūs temperatūros pokyčiams ir kitoms klimato sąlygoms. Rūpestingaiparinktas chemikalų kokteilis apsaugai buvo kruopščiai bandomas ir vėliauimpregnuotas į juostą. 
AntiDUST geba veiksmingai pašalinti kondensaciją per smulkaus tinklelio filtrą,taip pat tinklelis apsaugo nuo dulkių, vabzdžių ir kitų teršalų patekimo įkanalinio polikarbonato vidų. 

KodėlMultifoil AntiDUST juosta geriau pašalina susidariusią kondensaciją nei kitųkvėpuojančių juostų?

Viena iš pagrindinių funkcijų Multifoil ANTIDUST greitas drėgmėspašalinimas. To buvo pasiekta specialiu juostos paviršiaus apdorojimu, kurisveiksmingai pašalina drėgmės perteklių iš daugiasienio polikarbonato plokštėsir taip pat neleidžia dulkėms patekti į jos vidų. Tam tikru metų laikukondensato kiekis plokštėse vis dideja, todėl jis turi būti pašalintasnedelsiant.