Apie mus

Stogo dangos ir kitos statybinės medžiagos

UAB Vedrana

Mes jau virš 25 metų dirbanti įmonė. Tuo didžiuojames, nes turime 25 metų vertės sukauptą patirtį bei užtarnautą 100% klientų pasitikėjimą.

Mes siūlome kompleksinius sprendimus „nuo – iki“:

  • Projektiniai skaičiavimai bei konsultacijos
  • Pilnas visų papildomų reikiamų medžiagų/ produktų sukomplektavimas
  • Didmeninės kainos pritaikymas (net ir mažiems kiekiams)
  • Pristatymas tiesiai į Jūsų objektą (logistiniai sprendimai)

Profesionaliai organizuotas sandėlio ir pardavimo konsultantų darbas nurodytais laikais kontaktuose.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.